Niebodent - klinika dentystyczna na Bemowie

brak zdjęciaNiebodent to renomowana warszawska klinika dentystyczna zatrudniająca zespół doświadczonych specjalistów. Usługi z zakresu stomatologii zachowawczej świadczy Marta Olszewska, protetyki - Robert Nieborak, ortodoncji - Marina Nieborak. Bogate doświadczenie i liczne szkolenia sprawiają, że Niebodent ma do zaproponowania ofertę na najwyższym poziomie. Wykonywane są tutaj standardowe oraz bardziej specjalistyczne zabiegi. Niebodent zaprasza na usuwanie kamienia, uzupełnianie ubytków, czyszczenie, skaling czy fluoryzację. W ofercie jest zarówno profilaktyka, jak i leczenie. Klienci mogą również korzystać z rozbudowanej oferty zabiegów stomatologii estetycznej, między innymi zakładania licówek i wybielania zębów. Marta Olszewska, Ilona Mariańska, Olga Depta i inni specjaliści zapraszają do zapoznania się z ofertą Niebodentu i skorzystania z usług. Nowoczesny sprzęt i przyjazne podejście do klienta sprawiają, że to jeden z najlepszych gabinetów na warszawskim Bemowie.

Nazwa: NIEBO-DENT s.c. ROBERT NIEBORAK, MARINA NIEBORAK

Adres: Jana Długosza 2/21 01-174 Warszawa